Майстерня по ремонту побутової техніки

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Федьковича, 91Майстерні, Побутова техніка, Ремонт

Відгуки

Досить хороший майстер, відремонтував пральну машинку - працює уже 2 роки! Дякую, Василь Іванович за хорошу роботу! Рекомендую!
23.04.13
Ірина
ЗІПСУВАВ ДВА ХОЛОДИЛЬНИКИ ! НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ ! Відрізав робочі контури(тепер конденсат збирається між дверками,від чого вони ржавіють),холодильник неприємно виє,крім того поклав старий компресор,гроші порахував за новий(+1000гривень).ЦІНИ У НЬОГО ЗАХМАРНІ,ТА ЩЕ Й ТРЕБА ШУКАТИ ДРУГОГО МАЙСТРА ПІСЛЯ ЙОГО РЕМОНТУ!
15.02.17
МИКОЛА

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.