Лотос, сервісний центр

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Вовчинецька, 223


Побутова техніка, Ремонт

Відгуки

Мені потрібна кришка до комбайна Філіпс HR7605. Яка ціна і за який термін ви можете зробити?
28.06.13
діма
Доброго дня. Чи є у Вас мотор до Scarlett SC-281?
17.07.13
Володимир
Доброго здоровя. мене цікавить вартість фільтра НЕРА-13 до пилососа samsung sc6367. Спасибі за відповідь.
13.12.13
Віталій
потрібна чаша блендера до кухоного комбайну сатурн st-fp7071
02.01.15
вася
можете відповісти на попереднє повідомлення
03.01.15
вася
Ви задали питання у формі для рекомендацій про заклад на сайті Івано-Франківського обласного центру інформації (а не на їхньому особистому сайті). Тому, наскільки часто хтось з представників може переглядати дані записи (і надати відповідь), важко сказати. Радимо Вам просто передзвонити у даний сервісний центр за тел.: (0342) 71-28-13
03.01.15
Адміністрація сайту
Проблемка з телефоном samsung j3 просить пук код сім сеті і вхід в телефон просить ввести акаун синхронізації телефона а я непамятаю
12.12.16
оксана

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.