Підприємство "Інін"

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Симоненка, 1


E-mail:
  fedorynrr@ukr.net
Видавництво, Друкарні, Канцтовари, Поліграфія

Підприємство "ІНІН" Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України" пропонує: архівні коробки, папки. Бланкова продукція. Книги, журнали, посвідчення, свідоцтва. Залікові книжки, переплетення дипломних робіт. Класні та навчальні журнали для системи освіти. Папір друкарський.

Відгуки

Добрий день. Потрібно корочки для посвідчень розміром 215х74мм (+-2мм) на твердому переплеті з написом "ПОСВІДЧЕННЯ" та тризубом, тівін синій, без вкладиша. Для початку 100шт, яка буде вартість? Дякую.
03.09.14
Андрій
Прошу скинути прайс лист на електронну пошту t_center@ukr.net по канцтоварах! Дякую.
17.11.14
Олена
Прошу скинути прайс на електронну пошту.cti77@ukr.net Дякую!
25.06.15
Оксана
Доброго вечора! Чи можна замовити у вас один журнал групи продовженого дня? Мій тел.: (098) 779-30-25, або e-mail: LjanaP@mail.ru. Дякую!
09.10.16
Роксолана
Скажіть будь ласка з якої і до якої години у вас можна перешити журнал буквально 4 сторінки і яка ціна? Прошу зателефонувати мені за тел.: (098) 954-76-65, або на писати на e-mail: nstefuryn@gmail.com. Дякую.
28.03.17
Наталія
Напишіть будь ласка, скільки коштує журнал обліку теоретичного навчання зам. № 1336, т. 20.06.2018, якщо додати 10 сторінок обліку успішності учнів. Відповідь можете надіслати нам на e-mail: Ezupil_mnvk@ukr.net
04.10.18
ЄЗУПІЛЬСЬКИЙ МНВК
Хочу надрукувати книгу з малюнками. Яка буде ціна за 1 примірник? Моя ел. пошта для зворотнього зв'язку: Kovalchukyuliia2005@icloud.com
17.12.18
Юлія
Доброго дня! Хочу замовити у вас табель досягнень учнів 1-4. Яка вартість? Дякую! Чи є можливість отримання прайсу на пошту lovmar24@gmail.com
16.01.19
Оксана

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.