ДіПіАй (Dpi)

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Галицька, 64АE-mail:
  ivf@dpi.ua
Друкарні, Поліграфія

Відгуки

Дуже сподобалося працювати з цією друкарнею, менеджер Ігор швидко зрозумів що саме мені потрібно! При замовленні корпоративних календарів (квартальних) залишився задоволений. До моєї зустрічі з цією друкарнею у мене було два не надто приємних випадки в інших друкарнях, там дуже підвели з термінами виконання замовлень. Тут же навпаки - все зробили швидше, ніж я очікував. Якість друку гарна, тут і говорити нема чого. Ціна відмінна. Спасибі за прекрасну роботу, буду і далі звертатися!
23.01.17
Sportgym
Раніше замовляли друковану продукцію для фірми в інших місцях. Методом проб і помилок знайшли Dpi. Швидше за все спрацюємося!
24.05.17
Леонид Ковальский
Працюю в фото-студії, тому у вигляді реклами використовуємо буклетики. Звертався в dpi за виготовленням буклетів. Сподобалися реально низькі ціни, швидкість виконання замовлення і висока якість продукції, буклети щільні, яскраві, буду звертатися ще, коли ще знадобляться буклети.
27.07.17
Вячеслав Стоянов
Часто друкую в цій друкарні флаєри для свого клубу. Співвідношення ціна-якість повністю влаштовує. Всім рекомендую.
25.09.18
Стас Конопальский

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.