Вест-Гал

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Шевченка, 2А
E-mail:
  westgal@i.ua
Обладнання, Печатки

Інформація про компанію

Металеві вироби:

  • пристрої для опломбування;
  • пломбіратори;
  • печатки на сургуч.

ПРОЦЕДУРА ОФОРМЛЕННЯ ТА РЕЄСТРАЦІЇ ПЕЧАТОК

Відміна дозволів МВС на право виготовлення печаток стала ще одним кроком на шляху до спрощення ведення бізнесу та іншої діяльності.

З 21 лютого 2011р., згідно Наказу МВС України, не потрібно отримувати дозволи на виготовлення печаток і штампів у Дозвільній системі УМВС. Звичайно, це позитивно вплинуло на ведення бізнесу. По-перше, набагато зменшуються витрати часу: для отримання дозволу по регламенту потрібен був тиждень, але регламент не завжди виконувався і часу витрачалось набагато більше. По-друге, економія грошей: за дозвіл треба було сплатити біля 100 грн., за терміновий (на протязі двох днів) – 200 грн. Але відміна процедури дозволів зовсім не означає, що тепер хто завгодно може замовити яку завгодно печатку. Печатки  юридичних осіб, фізичних осіб підприємців виготовляються виключно по документах.

Юридичні особи, що пройшли державну реєстрацію в період з липня 2011 року звертаються щодо виготовлення печаток з випискою з ЄДР, статутом підприємства, документом, що засвідчує особу керівника (паспортом громадянина України або закордонним паспортом). Ті підприємства, що зареєстровані раніше і мають Свідоцтво про державну реєстрацію, повинні звернутись до Державного реєстратора за місцем знаходження по Виписку з ЄДР. Якщо керівник не має можливості особисто замовити печатку, оформляється довіреність на фірмовому бланку  на уповноважену особу. Згідно поданої заяви та вищевказаних документів виготовляються печатки та штампи, їхні відбитки разом з підписами одержувачів реєструються в журналі прийому та видачі замовлень. При наявності в статуті підприємства опису товарного знаку, логотипу чи права на гербову печатку, виробник макетує печатку для погодження із замовником. Для забезпечення якості графічних елементів їх треба представити в електронному вигляді. Прямокутні штампи різного розміру (крім кутового), овальні печатки, металеві печатки для опечатування сейфів, приміщень виготовляються згідно відношення від установи-замовника, яке оформляється на фірмовому бланку з зазначенням тексту і розміру. Штампи широкого використання без назви підприємства, факсиміле виготовляються по зразках замовника без додаткових документів.

Для фізичних осіб-підприємців необхідно мати тільки Виписку з ЄДР та паспорт, а процедура аналогічна. Для оздоблення печаток, які не мають логотипу ми пропонуємо широкій вибір захисних графічних елементів.

Процедура знищення печатки підприємця проводиться за його обов’язковій присутності і триває 10-15 хвилин. При собі потрібно мати  печатку та паспорт. Друкується в двох екземплярах акт знищення, в якому ставиться відбиток печатки. Після чого, вона розрізається на частинки та утилізується.

Відповідно до чинного законодавства кожен власник приватизованого житла має завести будинкову книгу та виготовити трикутний штамп домовласника. Він виготовляється згідно паспорта та документів, що засвідчують право власності, а саме: Свідоцтво про право власності на житло, Договір купівлі-продажу, Свідоцтво на право спадщини за законом, або заповітом, Договір дарування, тощо. Якщо в документах зазначені декілька співвласників, вимагається додатково будинкова книга. Для зручності домовласників, більшість з яких пенсіонери, всі копії знімаються на місці. Ціна на штамп домовласника є соціальною.

Фірмою «Вест-Гал» для виготовлення печаток використовуються три технології: фотополімерна, лазерна на гумі та флеш-технологія (печатки з мікропористої гуми, які не потребують змочування). Печатки комплектуються автоматичним та кишеньковим оснащенням провідних виробників Європи. Термін виготовлення печатки - від 4-х годин до одного робочого дня. Для замовників, які знаходяться за межами Івано-Франківська, для економії часу та оперативного виконання замовлення, фірма забезпечує телефонні консультації щодо процедури виготовлення, прийом документів на електронну пошту, узгодження по факсу. Отже, якщо Вам потрібно виготовити печатку якісно та надійно, звертайтесь у фірму «Вест-Гал» за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 2, або телефонуйте: (0342) 55-90-03!

вестгал.тел.іф.юа вест гал виготовлення печаток westgal.tel.if.ua dtcn-ufkdtcn ufk dtcnufkцуіепфд


Печатки, штампи, екслібриси, факсиміле, пломбіри, пломбіратори, оснастки для печаток та штампів. Новітні технології: лазерна, фотополімерна, мікропориста гума.

Відгуки

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.