КАРТА ПОЛЯКА, (Судак Надія Василівна, ФОП)

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Галицька, 67/407


E-mail:
  nadia-sudak@ukr.net
Курси, Переклади, Туристичні послуги

Інформація про компанію

Професійна підготовка до співбесіди на КАРТУ ПОЛЯКА (реєстрація, заповнення анкет).

  • Допомога в отриманні СТАЛОГО ПОБИТУ і ПОЛЬСЬКОГО ГРОМАДЯНСТВА.
  • Індивідуальні курси польської мови для дітей які хочуть вчитися у ВНЗ Польщі.
  • Допомога при вступі у ВНЗ Польщі.
  • Працюємо з різними ВНЗ Польщі.
  • Переклади з пол.на укр. і з укр. на пол.
  • Апостилі.
  • Тісно співпрацюємо більше 6-ти років із університетом Марії Склодовської-Кюрі у м. Люблін (Польща).
КАРТА ПОЛЯКА (карта сталого побуту, громадянство Польщі). Проводимо курси (індивідуальні заняття). Навчання за кордоном. Переклади з української мови на польську мову та з польської мови на українську мову. Апостиль.

Галерея

Відгуки

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.