Аква Реал

E-mail:
  if@aquareal.kiev.ua
Сайт:
 
Вода

Інформація про компанію

 

"АкваРеал" ™ - унікальна вода! Це не просто очищена і насичена всіма необхідними мінералами і мікроелементами питна вода! Це справжня питна Структурована вода! Виробляється на обладнанні всесвітньо відомих американських фірм - світових лідерів в сфері виробництва обладнання для очищення питної води - Dow chemical (заснована в 1897р), CLACK corporation (заснована в 1947р.).

Чому "АкваРеал" ™?

  • Тому що смачно!
  • Тому що КОРИСНО!
  • Тому що Ви можете не тільки замовити воду на доставку, а й придбати її в одному з наших магазинів, заощадивши пристойну суму!
  • Тому що Ви можете на власні очі побачити звідки береться наша вода і переконатися в нашому прагненні до забезпечення її найвищої якості!
  • Тому що в наших магазинах ви можете купити не тільки воду, але і все необхідне для її транспортування і розливу в домашніх умовах!
  • Тому що ми працюємо на ринку води вже два роки і дуже цінуємо нашу репутацію!

Приходьте до нас в магазин або замовляйте воду на будинок, в офіс, школу чи дитсадок і УНІКАЛЬНА Структурована вода "АкваРеал" ™ завжди буде радувати Вас і піклуватися про Ваше здоров’я, поки Ви зайняті домашніми справами або роботою !!!

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!!!

У ЗВ’ЯЗКУ З КОЛИВАННЯМ курса ГРИВНІ по відношенню до інших валют ПРОСИМО УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ У ДИСПЕТЧЕРА
Доставка проводиться в бутлях 18,9 л (5 галонів), 13 л (3 галони) та і н. д.
Все бутлі обов’язково забезпечені нашої фірмовою етикеткою, знаходяться в захисному пакеті, закриті кришкою (для кулера або звичайною).
Зверху кришка запаяна в захисний термоковпачок з логотипом "Аквареал".

Увага! Бутель без захисного термоковпачка з фірмовим логотипом "Аквареал" - ПІДРОБКА. Якість води не гарантовано.

Ціна доставки:
1-20 бутлів - 32 грн. за кожен бутель
Від 20 бутлів і більш - ціна договірна
Спеціальна ціна для шкіл і дитсадків за кожен бутель
Заставна вартість 1 бутля - 190 грн. (Застава буде повернена в разі повернення бутля з нашої фірмовою етикеткою)
Можлива доставка додаткового обладнання (помпа, кулер, диспенсер і т. д.). Перелік додаткового обладнання дивіться у розділі "обладнання" у нас на сайті.
Замовлення здійснюється сьогодні на сьогодні, сьогодні на завтра (включаючи вихідні)
Замовлення приймаються з 9-00 до 20-00 без вихідних
Магазин працює щодня з 9-00 до 19-00.
Ціна одного літра води - 0.90 грн.

Телефони для замовлення:
(034) 711-500,
(066) 538-91-44,
(099) 090-13-07,

(067) 342-02-00 (вечірня доставка)

Доставка з 10-00 до 20-00
Підйом на будь-який поверх.

Розрахунок *:

для фізосіб:
- Готівкою за фактом доставки

для юросіб:
- Готівкою за фактом доставки
- Безготівковий розрахунок

* При першій доставці проводиться оплата застави за бутля або обмін на старі бутля в хорошому стані і оплата додаткового обладнання. При наступних доставках - оплата тільки за воду.

З юрособами укладається договір. Договір і документи надаються при першій доставці.
Документи за якістю води (копії висновків СЕС на воду "Аквареал", аналіз СЕС води і т. д.) надаються за бажанням клієнта

Ключові слова: доставка води питної, вода питна, доставка води в офіс, доставка води додому, доставка води в дитячі садки, доставка води в школи, бутильована вода, доставка бутильованої води, кулери, помпи, розлив води.

Доставка питної води, вода питна торгової марки АкваРеал, очищена, структурована.

Галерея


Вставити Google Maps
Visit our site

Відгуки

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.