Будцентр Прикарпаття

Адреса:
 
м. Калуш, Калуський район, Михайла Козоріса, 2А


Відгуки

Дякую п. Наталі Личук за те, що вона допомогла мені поїхати в клініку лікуватись, мені ставили страшний діагноз - онкологія ІІІ стадії, і наші лікарі не давали ніяких шансів та прогнозів, але угорські лікарі після всіх необхідних обстежень цей діагноз не підтвердили і призначили лікування. Тепер я практично здорова, і знову можу насолоджуватись життям. Дякую Вам, Наталя, ще раз. Ви і угорські лікарі врятували мені життя. Всім, кому необхідна допомога, звертайтесь! Вам допоможуть в клініці м. Дебрецена.
12.03.14
Ірина

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.