Авангард, кузня

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ,


Інформація про компанію

 

Ковані вироби з давніх часів і по сьогоднішній день прикрашають вулиці і будинки нашого міста саме вони роблять їх унікальними і неповторними. Ми зуміли відновити секрети ковалів минулого і доповнили їх сучасним дизайном.

Сьогодні компанія Авангард пропонує своїм клієнтам послуги з виробництва кованих виробів. Ми виробляємо ковані решітки, ворота а так само будь-які металеві конструкції зроблені за індивідуальним замовленням. Ми готові розробити для Вас індивідуальний дизайн і створити справжній витвір художньої ковки. Доставку і установку замовлених Вами кованих виробів ми зробимо безкоштовно.

Кузня. Ковані вироби. Художнє ковальство. Виготовлення решіток, воріт, будь-яких металевих конструкцій. Доставка та встановлення безкоштовно.

Галерея

Відгуки

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.