Текстильний дім

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Коновальця, 147


Постіль, Тканини

Інформація про компанію

Найкраща продукція для затишної оселі!

  • Постільна білизна;
  • Бавовняні тканини;
  • Махрові вироби;
  • Подушки;
  • Ковдри;
  • Пледи;
  • Покривала;
  • Готельний текстиль.
Ключові слова: Постільна білизна   Подушки, ковдри, пледи   Рушники   Халати, домашній одяг   Домашній текстиль   Тканини  Постільна білизна   Рушники   Простирадла   Покривала   Подушки   Наволочки   Підодіяльники   Пледи   Плед   Подушка   Магазин тканин   Текстиль   Бавовняні тканини  Бавовняні тканини оптом  Вишукані покривала  Вишукана білизна  Готельний текстиль  Готельний текстиль оптом  Де купити ковдру  Де купити рушники  Доступні ціни  Ковдри  Ковдри оптом  Матраци  Махрові вироби  Махрові вироби оптом  Оптові ціни на текстиль  Оптовий продаж ковдр  Оптовий продаж махрових виробів  Оптовий продаж пледів  Оптовий продаж постільної білизни  Оптовий продаж текстилю  Пледи  Пледи оптом  Подарунок  Подарунок на весілля  Подушки  Подушки оптом  Покривала  Поривала оптом  Постільна білизна  Постільна білизна оптом  Придбати постіль  Продаж текстилю для дому  Продаж тканин  Рушники  Рушники махрові  Текстиль
Бавовняні тканини: бязь відбілена і набивна, сатин, полотно вафельне, фланель, гобелен, двунитка, діагональ, тік. Домашній текстиль: постільна білизна, махрові вироби, подушки, ковдри, пледи, покривала, кухонний асортимент.

Галерея

Відгуки

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.