ПРИКАРПАТСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА АСОЦІАЦІЯ МАЛОЇ АВІАЦІЇ

Адреса:
 
м. Коломия, Коломийський район, Аеропортна

E-mail:
  tabaniuk@ukr.net
Авіапослуги, Відпочинок, Організація свят

Інформація про компанію


Програма прогулянкових оглядів з висоти пташиного польоту.

 

  • Політ навколо Коломиї: 10 хв. Висота-300м. Вартість - 1400грн на трьох (Advantic WT-10). На Зодіаку-601: Вартість-500 грн на одного.


  • Політ на Косів: 20 хв. Висота-300м. Вартість - 2100 грн на трьох (Advantic WT-10).


  • Політ в каньйон Дністра: 30хв. Висота змінна від 300м. і нижче по руслу рівня каньйону. Вартість - 4000грн. на трьох (Advantic WT-10).


  • Політ на Яремчу: 30хв. Висота 200м. вище рівня гір. Вартість - 4000грн. на трьох (Advantic WT-10).


  • Політ на Буковель (огляд підйомників і лижних спусків): 40 хв. Висота вище рівня вершин 200м. Вартість - 5000грн. на трьох (Advantic WT-10).


  • Політ на Говерлу (підкорення найвищої гори українських карпат 2060м.): 45 хв. Висота польоту за рівнем вершини гори. Вартість - 5500грн. на трьох (Advantic WT-10).


  • Обліт перлин прикарпаття (Шешори-Говерла-Буковель-Яремча): 55 хв. Висота з перемінним профілем від 100м до 2060м. Вартість - 6000 грн.


  • Подарунок коханійлюдині «Політ в небеса» з легким відчуттям екстриму.


  • Весільний політ молодят.
Залучення молоді до авіації. Навчання польотів на паропланах. Повітряні екскурсії.

Галерея

Відгуки

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Телефон:
 
E-mail:
  tabaniuk@ukr.net
Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.