Головна » 

Академії

Знайдено: 6 організацій

Для старшокласників, майбутніх абітурієнтів та їх батьків, буде корисний розділ нашого телефонного довідника, в якому представлені всі адреси і телефони академій Івано-Франківська та області. У нас Ви зможете знайти контактну інформацію всіх академій Івано-Франківська, Яремче, Галича і Калуша.

Завдяки нашому довіднику Ви зможете знайти потрібний Вам ВНЗ і дізнатися всю необхідну інформацію, пов'язану з питаннями вступу до академії.

Відгуки (0)
Відгуки (0)

Галицька академія

0342 72-30-21

м. Івано-Франківськ
Вовчинецька, 227
Відгуки (0)

Мала академія народного ремесла

(03431) 2-15-25

Галицький район
м. Галич
Чорноти, 1
Відгуки (0)

Мала академія наук України

0342 50-45-88

м. Івано-Франківськ
Карпатська, 15

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.