Головна » 

Ліцеї

Знайдено: 19 організацій

Ліцеї, як форма отримання професійно-технічної освіти, сьогодні досить популярні. Адже ті професії, яким навчають у ліцеях, затребувані завжди. Випускник ліцею зможе без особливих зусиль знайти собі роботу. Саме тому, дуже багато молодих людей в якості форми отримання освіти, сьогодні вибирають саме ліцей. Для того щоб вибрати необхідний ліцей абітурієнтам та їх батькам необхідно знати адреси і телефони приймальних комісій всіх ліцеїв які працюють в нашому місті і області.

Знайти адреси і телефони будівельних, транспортних, політехнічних, аграрних, військових та інших професійно-технічних ліцеїв Івано-Франківська та Івано-Франківської області Ви зможете в спеціалізованому розділі нашого телефонного довідника

Відгуки (0)
Відгуки (0)

Верховинський Ліцей

(03432) 2-16-55

Верховинський район
смт. Верховина
Шептицького, 1
Відгуки (0)
Відгуки (0)

Городенківський професійний ліцей

(03430) 2-13-23
(03430) 2-17-70

Городенківський район
м. Городенка
Станіславська, 1
hplif@meta.ua
dnzhpl.if.ua
Відгуки (0)

Долинський природничо-математичний ліцей

(03477) 2-70-28

Долинський район
м. Долина
Чорновола, 6А
Відгуки (0)

Кутський професійний ліцей

(03478) 4-55-02

Косівський район
смт. Кути
Кобипянської, 40
ptu-36.ucoz.ua
Відгуки (0)

Коломийський професійний ліцей сфери послуг

(03433) 2-28-01

Коломийський район
м. Коломия
Хмельницького, 88
kplsp.net.ua
Відгуки (0)

Надвірнянський Ліцей

(03475) 2-91-24

Надвірнянський район
м. Надвірна
Петрушевича, 10
Відгуки (0)
Відгуки (0)

Прикарпатський Військово-Спортивний Ліцей-Інтернат

(03471) 2-19-19

Богородчанський район
смт. Богородчани
Петраша, 12

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.