Головна » 

Коледжі

Знайдено: 27 організацій

Навчання в коледжі на сьогоднішній день є найбільш популярною формою здобуття вищої освіти. Популярність їх пояснюється тим, що отримавши таку освіту випускник отримує затребувану в суспільстві професію, крім того навчання в коледжі проходить швидше ніж в інституті. А ступінь бакалавра є достатнім рівнем освіти для того щоб претендувати на робоче місце в приватних, муніципальних і державних фірмах та організаціях. Для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків при виборі такого навчального закладу необхідно, перш за все, знати адреси і телефони приймальних комісій, адже коледжів існує досить багато і кожен з них готує фахівців у своїй галузі. Знайти адреси і телефони всіх медичних, педагогічних, автотранспортних, аграрних, політехнічних, будівельних, торгово-економічних, муніципальних коледжів, а так само коледжів фізкультури та спорту, культури чи мистецтва, лісового господарства чи готельного бізнесу в Івано-Франківську та Івано-Франківській області Ви зможете в нашому телефонно-інформаційному довіднику

Відгуки (1)

Автотранспортний коледж

03422 2-43-75

м. Івано-Франківськ
Красівського, 7
Відгуки (0)

Івано-Франківський муніципальний коледж

0342 72-13-73

м. Івано-Франківськ
Хоткевича, 56
Відгуки (0)

Калуський політехнічний коледж

(03472) 6-52-31

Калуський район
м. Калуш
Хмельницького, 2
kpk.kalush@gmail.com
kpk.if.ua
Відгуки (0)

Коледж Туризму і Готельного Господарства

(03432) 2-17-78

Верховинський район
смт. Верховина
Мстислава, 2
Відгуки (0)

Коломийський Коледж Комп’ютерних Наук

(03433) 4-88-99

Коломийський район
м. Коломия
Петлюри, 93А
Відгуки (0)

Коломийський Медичний Коледж Ім. І. Я. Франка

(03433) 2-44-50

Коломийський район
м. Коломия
Франка, 14
Відгуки (0)

Коломийський Політехнічний Коледж

(03433) 2-79-85

Коломийський район
м. Коломия
Чехова, 20
Відгуки (0)
Відгуки (0)

Рогатинський Державний Аграрний Коледж

(03435) 2-14-48

Рогатинський район
м. Рогатин
Шашкевича, 61

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.