Головна » 

Інститути

Знайдено: 11 організацій

Майбутнім абітурієнтам та їх батькам дуже важливо правильно зробити свій вибір та вибрати саме той інститут, в якому буде можливість отримати кращу освіту і який стане першою сходинкою в майбутньому кар'єрному зростанні та в майбутніх успіхах в роботі. Для того щоб зробити правильний вибір необхідно знати пропозицію від всіх без винятку інститутів Івано-Франківська та області, а для того щоб володіти цією інформацією необхідно знати адреси і телефони всіх приймальних комісій. Знайти адреси і телефони інституту менеджменту, інституту права, інституту післядипломної підготовки, інституту агро промислового виробництва, Прикарпатського національного університету, інституту управління природними ресурсами, інституту природних наук, інституту інформатики і підприємницької діяльності, інституту прикладного та декоративного мистецтва, фінансово економічного інституту та  юридичного інституту в Івано-Франківську і області Ви зможете в нашому телефонному довіднику

Відгуки (0)

Івано-Франківський Інститут Менеджменту

03422 3-24-67

м. Івано-Франківськ
Дністровська, 28
Відгуки (0)
Відгуки (0)

Інститут Управління Природними Ресурсами

(03433) 3-44-57

Коломийський район
м. Коломия
Коцюбинського, 5
Відгуки (0)

Інститут природничих наук

0342 59-61-71

м. Івано-Франківськ
Галицька, 201
Відгуки (0)

Прикарпатський Юридичний Інститут

0342 50-43-21

м. Івано-Франківськ
Національної Гвардії, 3

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.