Головна » 

Журнали

Знайдено: 7 організацій

Незважаючи на зростання популярності інтернету, глянцеві журнали не припиняють випускатися, так само як і раніше добре продаються. Популярність цих журналів формувалася роками і люди любили їх читати, а рекламодавці з задоволенням розміщують на сторінках глянцевих журналів рекламу. Якщо Ви вирішили дати таку рекламу в журналі Вам необхідно звернутися в редакцію журналу. Знайти адреси і телефони всіх редакцій журналів Івано-Франківська та області Ви зможете в нашому телефонному довіднику

Сорока, PR-агенція
Відгуки (0)

Сорока, PR-агенція

(0342) 542-142
(095) 128-00-46
(098) 777-25-48

м. Івано-Франківськ
Незалежності, 67
542142@i.ua

Дозвольте нам зайнятись вирішенням будь-яких рекламних питань пов’язаних із розвитком Вашої ФІРМи, чи Вашого БРЕНДу.

Газети, Дизайн, Друкарні, Журнали, Інформаційні послуги, Поліграфія, Реклама
Версаль (VERSAL)
Відгуки (0)

Версаль (VERSAL)

0342 75-47-30
(095) 032 11 48
(096) 212 37 31

м. Івано-Франківськ
Василіянок, 30/4 (2 пов.) (Карта)
mail@versal.media
Лайк (Like)
Відгуки (0)

Лайк (Like)

(050) 433-04-37

м. Івано-Франківськ


Відгуки (0)

Обрії, науково-педагогічний журнал

03422 2-24-93

м. Івано-Франківськ
пл. Міцкевича, 3
Відгуки (0)

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.