Головна » 

Дзеркала

Знайдено: 5 організацій

Дзеркала це не тільки необхідний та незамінний, але і дуже красивий, оригінальний аксесуар для дому та офісу. Життя без дзеркал неможливе, адже не дивлячись в дзеркало, ми ніколи не дізнаємося, як ми виглядаємо. Не будемо знати, чи добре виглядає наша зачіска, правильно накладено макіяж? Життя жінки без дзеркала уявити не можливо взагалі, та й чоловік не буде виглядати так респектабельно, якщо не буде, хоч іноді дивитися у дзеркало. А уявіть меблів без дзеркал. Такі меблі як трюмо просто перестане існувати. І це ще не все є і містична сторона питання. Дзеркала з давніх часів вважалися дверима в потойбічний світ, і як мінімум половина ворожіння проводиться дівчатами перед дзеркалами.

Життя без дзеркал неможливе, але і не варто відмовлятися від цієї розкоші, тим більше що будь-які оригінальні та красиві дзеркала Ви зможете купити в магазинах Івано-Франківська та області, а дізнатися адреси і телефони фірм та магазинів, що продають дзеркала Ви знайдете в нашому телефонному довіднику 

Відгуки (0)

Виготовлення дзеркал, склопакетів, вітражів. Дзеркала на шафи-купе. Порізка скла, обробка, гнуття, матування. Столики журнальні.

Дзеркала, Скло
Відгуки (0)

GLASS FASAD

(050) 293-42-84
(068) 271-30-40

Калуський район
м. Калуш
Фабрична, 9
artglass_ua@ukr.net

Меблеві скло фасади. Художнє фарбування, матування скла, дзеркал. Порізка, обробка кромки. Розсувні системи.

Дзеркала, Меблі, Скло
Бусел-Прикарпаття
Відгуки (0)

Бусел-Прикарпаття

0342 50-44-44
0342 50-97-77
0342 55-99-99
(050) 434-88-94

м. Івано-Франківськ
с. Хриплин, вул. Автоливмашівська, 5
busel-if@optima.com.ua
Відгуки (0)

Вітражі

(094) 923-60-10
0342 54-00-10

м. Івано-Франківськ
Вовчинецька, 121
0342 73-50-03

м. Івано-Франківськ
Івасюка, 17

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.