Головна » 

Військкомати

Знайдено: 17 організацій

Професія військового сьогодні не тільки почесна, а й високооплачувана. Багато чоловіків і навіть жінки вибирають сьогодні професію військового. Для майбутніх призовників і тих, хто вирішив пов'язати своє життя з військовою службою, наш телефонний довідник надає адреси та телефони всіх військкоматів, військово-облікових столів і військових комісаріатів Івано-Франківська та області.

Відгуки (4)

Богородчанський районний віськовий комісаріат

(03471) 2-12-35

Богородчанський район
смт. Богородчани
Шевченка, 84
Відгуки (0)

Вигодський Військовий Комісаріат

(03477) 6-12-54

Долинський район
смт. Вигода


Відгуки (0)

Військовий Комісаріат

(03430) 2-14-58

Городенківський район
м. Городенка
Богуна, 14
Відгуки (4)
Відгуки (0)

Ланчинський Військово-Обліковий Стіл

(03475) 3-21-37

Надвірнянський район
смт. Ланчин
Незалежності, 96
Відгуки (1)

Районний Військовий Комісаріат

(03436) 55-28-14

Тисменицький район
м. Тисмениця
Липова, 1

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.