Головна » 

Видавництво

Знайдено: 5 організацій

Якщо Вам необхідно надрукувати рекламну або поліграфічну продукцію, візитки, каталоги чи буклети, та Ви шукайте видавництво або фірму, яка здійснює поліграфічні послуги в Івано-Франківську та області, Вам необхідно відвідати нашу телефонну довідку, на сторінках якої розміщені адреси і телефони всіх видавництв нашого міста чи області. Завдяки нашому інтернет ресурсу Ви зможете знайти найкращі поліграфічні фірми Івано-Франківська, в яких можна замовити друк своєї рекламної та інформаційної продукції.

Підприємство
Відгуки (8)

Підприємство "ІНІН" Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України" пропонує: архівні коробки, папки. Бланкова продукція. Книги, журнали, посвідчення, свідоцтва. Залікові книжки, переплетення дипломних робіт. Класні та навчальні журнали для системи освіти. Папір друкарський.

Друкарні, Канцтовари, Поліграфія, Видавництво
НАІР
Відгуки (0)

НАІР

0342 50-57-82
(050) 433-67-93

м. Івано-Франківськ
Височана, 18 (Карта)
fedorynrr@ukr.net
Відгуки (0)

Нова зоря

03422 2-54-49
0342 55-24-45

м. Івано-Франківськ
пл. Міцкевича, 5
Прінт-СВ
Відгуки (0)

Прінт-СВ

0342 71-04-40
(063) 430-73-40
(066) 672-12-37

м. Івано-Франківськ
Володимира Великого, 12А/10 (Карта)
printsv@ukr.net
Сімик
Відгуки (0)

Сімик

0342 78-91-26
0342 78-91-29

м. Івано-Франківськ
Цьоклера, 9А

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.