Головна » 

Альтернативні джерела енергії

Знайдено: 13 організацій

У зв'язку з постійним зростанням і подорожчанням комунальних платежів, а зокрема збільшення плати за електроенергію та опалення, люди все частіше звертають увагу на альтернативні джерела отримання енергії.

Альтернативна енергетика дає можливість значно скоротити витрати і самостійно регулювати кількість споживаної енергії. Це економно, вигідно і ефективно.

Сьогодні в нашому місті вже працюють компанії, що спеціалізуються на установці альтернативних джерел отримання енергії. Знайти адреси і телефони цих компаній в Івано-Франківську Ви зможете в нашому телефонному довіднику.

Маріланс-Україна
Відгуки (0)

Захисні огорожі, решітки, від’їздні ворота, гаражні ворота та ролети. Зварні металоконструкції. Монтаж шлагбаумів, турнікетів, блокувальних пристроїв, автоматики для відкривання/закривання воріт, систем відеоспостереження та охоронної сигналізації. Монтаж систем захисту від снігу та льоду, від удару блискавки. Альтернативні джерела енергії: сонячні батареї, вітроенергетика, геліосистеми, біоенергетика.

Будівництво, Електрика, енергія, Кондиціонери, вентиляція, Опалення, Котли, Каміни, Альтернативні джерела енергії
ЕКО ЕНЕРГІЯ ®
Відгуки (0)

Ми пропонуємо: сонячні електростанції для дому, сонячні батареї, сонячні панелі GoalZero, мережеві інвертори для сонячних батарей, геліосистеми, теплові насоси, керамічні обігрівачі, рекуператори, акумуляторні батареї, кріплення для сонячних батарей.

Опалення, Альтернативні джерела енергії
Енергія сонця
Відгуки (0)

Енергія сонця

(067) 649-59-89
(095) 932-35-35

м. Івано-Франківськ
Січових Стрільців, 6, 2-й пов. (вхід з двору)
ТеплоТайм
Відгуки (0)

ТеплоТайм

(067) 341-06-52

м. Івано-Франківськ
Незалежності, 83/9
teplotime.com@gmail.com
(066) 815-27-20

м. Івано-Франківськ
Промислова, 2Б

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.