Головна » 

Басейни

Знайдено: 18 організацій

Басейн став невід'ємною частиною оздоровлення і відпочинку людини. Сьогодні басейни є не тільки в санаторіях, пансіонатах, готелях та в оздоровчих центрах. Не рідкість і басейни, які встановлюються у дворі і навіть в самому будинку. Не важливо хочете Ви просто відвідати басейн для того щоб поплавати або вирішили встановити басейн у себе вдома, і в тому і в іншому випадку Вам не обійтися без нашого інформаційно-телефонного довідника на сторінках якого зібрані всі адреси і телефони санаторіїв, пансіонатів, готельних комплексів і оздоровчих центрів в яких працює басейн. А також телефони і адреси фірм і компаній, які спеціалізуються на установці і обслуговуванні басейнів в Івано-Франківську.

С.В.Я., компанія-басейни+сауни вищої якості
Відгуки (0)

Виробництво+продаж+монтаж+дизайн: сауни вищої якості, басейни, каміни, СПА, гідроізоляція, тепла підлога DEVI, електроопалення, мозаїка, терасна дошка, техно-енерго-прогрес, натяжні стелі NeboSvit.

Будівництво, Сауни, Каміни, Басейни, Будремонт
Цунамі, спортивно-розважальний комплекс
Відгуки (0)

Ковзанка з прокатом ковзанів. Аквапарк з гірками. Турецька сауна. Готель з парковкою. Можливе замовлення їжі з ресторану.

Готелі, мотелі, Готельно-відпочинкові комплекси, Ресторани, Басейни
Відгуки (0)

Karpaty Pool

(050) 710-51-68

м. Івано-Франківськ
Василіянок, 62, офіс №11
danj@meta.ua
Відгуки (0)

Нептун

03422 4-50-05

м. Івано-Франківськ
Низова, 5
Відгуки (0)

Олімп

0342 52-32-05

м. Івано-Франківськ
Сахарова, 38
Оланд, мотель (Oland motel)
Відгуки (0)

Оланд, мотель (Oland motel)

(099) 702-49-24

Рожнятівський район
с. Осмолода
Набережна, 83
Тропікана
Відгуки (0)

Тропікана

(03433) 2-02-77
(067) 840-62-17
(095) 699-16-91

Коломийський район
м. Коломия
Довбуша, 117А (Карта)

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.