Головна » 

Пральні

Знайдено: 3 організацій

Незважаючи на те, що пральна машинка сьогодні є в кожному домі, послуги пральні так само популярні та затребувані, як і багато років тому, оскільки є чимало ситуацій, при яких необхідне не звичайне, а професійне прання. Та й не кожну річ можна випрати в домашній пральній машині. Саме тому для Вас зовсім не зайвим буде знати адреси і телефони всіх пралень Івано-Франківська та області, знайти які Ви зможете в спеціалізованому розділі нашого телефонного довідника

Франя
Відгуки (0)

Франя

(050) 733-28-65
(096) 688-18-60

м. Івано-Франківськ
Короля Данила, 1 (Карта)
pralnya-franya@ukr.net
pralnya.if.ua

Єдина в Івано-Франківську пральня самообслуговування. Прання, сушка, прасування, прання речей великого розміру. Послуги адміністратора. Чистка килимів. Безкоштовна праска. Wi-Fi, преса, телевізор. Графік роботи з 9.00 до 19.00 щодня. Вихідний день - Неділя.

Хімчистки, Пральні
Відгуки (0)

Блиск

(050) 782-74-78
(096) 629-40-03

м. Івано-Франківськ
Довженка,
Мойдодир
Відгуки (0)

Мойдодир

(067) 673-03-13
(096) 231-99-31

м. Івано-Франківськ
Юності, територія РБП
moidodir.net@ukr.net
moidodir.net

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.