Головна » 

Озеленення

Знайдено: 4 організацій

Фірми та організації, які надають послуги з озеленення територій та ландшафтного дизайну приносять красу в наше життя та можуть перетворити звичайний газон в англійську галявину, кущі в химерні фігури, а купу каміння в швейцарську гору. Завдяки роботі ландшафтних дизайнерів світ, який оточує нас стає ще красивішим. І якщо Ви хочете, щоб територія навколо вашого будинку або офісу була по-справжньому красивою, прикрашеною декоративними клумбами, фонтанами чи доріжками Вам необхідно знати координати всіх фірм, що займаються озелененням та ландшафтним дизайном. Знайти адреси і телефони фірм, що займаються озелененням та ландшафтним дизайном в Івано-Франківську і області Ви зможете на сторінках нашого телефонного довідника

Декоративні рослини
Відгуки (0)

Декоративні рослини

(067) 945-57-18

Тисменицький район
с. Старі Кривотули

(Карта)
Відгуки (0)

Королівський Сад

(03436) 58-89-10
(050) 08-70-726

Тисменицький район
с. Загвіздя
Липова, 121/1
Відгуки (0)

Королівський Сад, садовий центр

(03436) 58-89-10
(050) 08-70-726
(063) 588-24-15
(096) 53-40-759

Тисменицький район
с. Загвіздя
Липова, 121/1 (за корпусом ІФНТУНГ)
royalgarden@ukr.net

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.