Головна » 

Сад, город

Знайдено: 4 організацій

Багато хто з нас мріє про власний будиночок або дачу, про можливість виростити щось своїми руками на своїй землі. Та у багатьох така можливість вже сьогодні є. У когось є дача, а у когось і будинок у селі або в місті та звичайно ж для власників дач чи приватних будинків завжди необхідні різні товари, призначені для саду або городу. Насіння та саджанці, садові інструменти і зрошувальні системи, аксесуари для створення ландшафтного дизайну, вуличне освітлення та садові меблі. Всі ці товари будуть цікаві та корисні тим, хто любить вирощувати своїми руками овочі та фрукти та проводить багато часу на своїй дачній ділянці або живе в своєму власному будинку. Знайти ж фірми та магазини, які продають товари, призначені для роботи в саду та на городі ви зможете в нашому телефонному довіднику, в якому представлені адреси і телефони тих фірм, які продають свою продукцію для городників чи садівників Івано-Франківська та області

ІНСТРУМЕНТСЕРВІС ПЛЮС
Відгуки (0)

ІНСТРУМЕНТСЕРВІС ПЛЮС

(03475) 2-05-45
(066) 712-09-02
(067) 340-83-55

Надвірнянський район
м. Надвірна
Соборна, 112
stefunyak80@ukr.net
instrument-plus.if.ua
(095) 840-07-66
(097) 177-30-50

Надвірнянський район
м. Надвірна
Чорновола, 21 (біля Вічного вогню)
(066) 71-20-902
(096) 217-06-67

м. Яремче
Галицька, 1/2
(066) 712-09-26
(067) 340-83-43

Верховинський район
смт. Ворохта
Данила Галицького, 66

Бензопили, мотокоси, газонокосарки, тримери, мийки високого тиску, оприскувачі, електроінструменти, ручний садовий інструмент, бензогенератори, деревообробні станки, бетонозмішувачі, компресори, фрезери, циркулярні пили, шліфмашини, дрелі, перфоратори, відбійні молотки, стабілізатори, зарядно-пускові пристрої

Інструменти, Обладнання, Сад, город

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.