Головна » 

Пиломатеріали

Знайдено: 6 організацій

Пиломатеріал, такий як дошка та брус необхідні  при будівництві та при ремонті будинку або будь-якого іншого приміщення. Тому що незважаючи на епоху скла та бетону ми так і не змогли відмовитися від природних матеріалів будівництва і якщо в офісі чи магазині сучасні будівельні матеріали виглядають раціонально та розумно, то при будівництві будинку ми все таки прагнемо використовувати екологічно безпечні природні будівельні матеріали найбільш важливими з яких, безумовно, є пиломатеріали.

Знайти адреси і телефони фірм, магазинів та лісових господарств, які виготовляють, продають брус, дошку та інші пиломатеріали в Івано-Франківську та Івано-Франківській області Ви зможете на сторінках нашого телефонного довідника

Відгуки (0)

Проворнякова

(067) 251-65-36

Косівський район
с. Нижній Березів


Відгуки (0)

Сендем

(050) 373-40-64
(098) 608-54-08

м. Івано-Франківськ
Надрічна, 10
(097) 181-05-00

м. Івано-Франківськ
Виноградна, 1
(03471) 2-33-82
(067) 343-75-39
(050) 517-60-94

Богородчанський район
смт. Богородчани
Шевченка, 101

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.