Головна » 

Консультації

Знайдено: 19 організацій

Часом в нашому житті виникають ситуації, в яких нам не обійтися без професійної консультації фахівця. У разі виникнення юридичних суперечок, при покупці нерухомості та при отриманні спадщини ми звертаємося за консультацією до юристів чи нотаріусів. Якщо ми відчуваємо душевний дискомфорт, ми консультуємося у психолога, а якщо жінка чекає дитину, вона відвідує жіночу консультацію. Бізнесмени періодично користуються консультаціями бухгалтерів чи податкових інспекторів. Також інших життєвих ситуацій, в яких нам необхідно отримати професійну консультацію існує чимало. Знайти  адреси і телефони всіх фірм та організацій, які надають консультаційні послуги населенню та юридичним особам в Івано-Франківську та Івано-Франківській області Ви зможете в нашому телефонному довіднику

Дівія, центр свідомого батьківства
Відгуки (0)

Дівія, центр свідомого батьківства

0342 50-80-88
(095) 307-98-98

м. Івано-Франківськ
Чорновола, 37, офіс 3 (перехрестя вулиць Чорновола-Сахарова)
diviya.if.ua
www.facebook.com/diviya.if.ua

Підготовка вагітних до пологів; вивчення методів природного знеболення при пологах, методик раннього розвитку дітей; практичні заняття, пісочна та арт-терапія.

Медично-лікувальні послуги, Консультації
Мілагро, клуб щасливих батьків
Відгуки (0)

Підготовка до природних пологів, грудного вигодовування, послуги Доули (супровід в пологах), догляду за дитиною. Слінгоконсультації, поради сімейного психолога. Гімнастика, арт-терапія.

Клуби, Медично-лікувальні послуги, Консультації
Відгуки (0)

OVB Альфінанс Україна

(099) 094-51-67

м. Івано-Франківськ
Січових Стрільців, 23/505
Відгуки (0)

Бізнес-Інкубатор

0342 777-440
0342 777-450

м. Івано-Франківськ
Північний Бульвар, 7Б
Відгуки (0)

Дитячий психолог

(095) 544-02-82

м. Івано-Франківськ


Відгуки (0)

Прес-центр "Persona"

(095) 006-62-42

м. Івано-Франківськ
Василіянок, 30/4
Відгуки (0)

Перспектива-М

(096) 335-84-28
(099) 083-98-34

м. Івано-Франківськ
пл. Міцкевича, 8/13(2пов.)
pespective.m@gmail.com

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.