Головна » 

Сейфи

Знайдено: 4 організацій

Що зможе надійно зберегти Ваші документи, гроші та цінні папери? Звичайно ж сейф. Надійний сейф - це гарантія Вашої безпеки. Навіть якщо зловмисники змогли проникнути в Ваш будинок або офіс, відкрити сейф, який має кілька ступенів захисту замку їм так просто не вдасться. Винести його теж не вийде, оскільки він не тільки громіздкий, але ще і важкий, адже між зовнішніми і внутрішніми стінами сейфа розташований шар пресованої гранітної крихти. З цієї ж причини його не можна розкрити ні ломом, ні монтуванням, ні дрилем, ні будь-яким іншим інструментом. Так що надійний сейф - це справжня гарантія вашої безпеки і спокою за свої заощадження.

Сьогодні купити такий надійний сейф в нашому місті досить легко. Для цього необхідно просто знати, адреси та телефони всіх фірм і магазинів, які здійснюють продаж сейфів для приватних осіб і організацій в Івано-Франківську і області. Знайти цю інформацію Ви зможете на сторінках нашого телефонного довідника

Сейфи
Відгуки (0)

Сейфи

(066) 783-29-01
(067) 833-96-77

м. Івано-Франківськ
Коновальця, 227А (Карта)
27safe@ukr.net

Сейфи. Продаж, ремонт, реставрація. Виготовлення ключів, металевих дверей, ремонт дверей, ремонт сейфів.

Двері, Ключі, замки, Сейфи
Відгуки (1)

Замки, двері, сейфи

0342 723-710
(050) 08-80-979

м. Івано-Франківськ
Вовчинецька, 68 (Карта)
Відгуки (0)

Локс Майстер

0342 50-74-94

м. Івано-Франківськ
Коновальця, 16
Відгуки (0)

Старі речі

0342 777-314

м. Івано-Франківськ
Січових Стрільців, 14

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.