Головна » 

Училища

Знайдено: 11 організацій

Професійно технічні училища дають можливість отримати ту професію, яка сьогодні затребувана та на яку є попит у роботодавців. Відповідно і випускники училищ можуть не переживати за своє майбутнє, адже робочі місця їм гарантовані. Саме тому більшість випускників дев'ятих класів вибирають продовження навчання в училищах, а не в школі.

Сьогодні на території нашого міста і області працює велика кількість професійно технічних училищ, які готують фахівців в області сервісного обслуговування техніки, торгівлі, ресторанного та готельного бізнесу, а також училища, які готують музикантів, художників, педагогів, медиків та працівників культури. Знайти адреси і телефони всіх професійно технічних училищ Івано-Франківська та області Ви зможете на сторінках нашого телефонного довідника

Відгуки (0)

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.