Головна » 

Університети

Знайдено: 8 організацій

Університетську освіту в усі часи вважали найпрестижнішою і тому сьогодні більшість випускників обирає в якості варіанту отримання вищої освіти саме університет. І потрібно сказати, що і можливості здобути таку освіту сьогодні є. На території нашого міста і області працює велика кількість університетів, які готують фахівців для різних галузей економіки і за різними спеціальностями. Так наприклад абітурієнти та випускники шкіл зможуть подати свої документи для вступу в економіко-правовий чи медичний університет,  в технічний університет нафтової та газової промисловості, а також в філії львівського та прикарпатського державного університету

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.