Головна » 

Технікуми

Знайдено: 5 організацій

Технічна освіта завжди була в пошані та завжди вважалася престижною. Сьогодні конкурс в багатьох технікумах за кількістю осіб на одне місце деколи перевищує конкурс в інститути. Це по суті не дивно, оскільки, навчаючись в технікумі студенти отримують ті професії, які сьогодні гостро затребувані в нашому суспільстві. Якщо Ваша дитина вирішила вступити до технікуму, для Вас буде абсолютно не зайвим знати адреси і телефони всіх приймальних комісій, для того, щоб отримати повну інформацію про умови прийому документів та зарахування до вищого навчального закладу. Знайти адреси і телефони енергетичних, хіміко-технологічних, індустріально-педагогічних, сельхоз господарських та інших технікумів які працюють в Івано-Франківську та Івано-Франківській області Ви зможете на сторінках нашого телефонного довідника

Відгуки (0)

Бурштинський Енергетичний Технікум

(03438) 4-23-31

Галицький район
м. Бурштин
Калуська, 4
Відгуки (0)

Калуський хіміко-технолопчний технікум

(03472) 2-17-01

Калуський район
м. Калуш
Хмельницького, 2
Відгуки (0)

Коломийський індустріально-педагопчний технікум

(03433) 2-25-70

Коломийський район
м. Коломия
Лисенка, 11
Відгуки (0)

Снятинський Сільськогосподарський Технікум

(03476) 2-50-47

Снятинський район
м. Снятин
Воєводи Коснятина, 72
Відгуки (0)

Тлумацький Сільськогосподарський Технікум

(03479) 2-22-67

Тлумацький район
м. Тлумач
Винниченка, 6

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.