Головна » 

Театри

Знайдено: 6 організацій

Незважаючи на телебачення, кіно та інтернет, театр залишається однією з улюблених розваг. І якщо Ви вирішили відвідати прем'єру або сходити на улюблену постановку, то квитки варто купувати заздалегідь. До того ж, сьогодні забронювати квитки на театральну виставу можна по телефону. Знайти ж адреси і телефони драматичних, музичних, лялькових та народних театрів і філармоній Івано-Франківська та області Ви зможете на сторінках нашого телефонного довідника

Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. М. Підгірянки
Відгуки (0)

Вартість квитків на: стаціонарні вистави (субота та неділя) – 50 грн. Для групи: більше 15 чол. – 40,00 грн., більше 25 чол. – 30,00 грн. стаціонарні вистави до Дня Святого Миколая – 60,00 грн. Для групи дітей більше 15 чол. – 40,00 грн., стаціонарні Різдвяно новорічні вистави – 60,00 грн. Для групи дітей більше 15 чол. – 40,00 грн., прем’єрні стаціонарні вистави – 60,00 грн. Каса театру працює: Вт.-Пт. із 12:00 – 18:00, Сб. із 11:00 – 14:00, Нд. із 10:00 – 14:00, Пн. – вихідний.

Театри
Відгуки (0)

КАБУКІ, ресторан-театр

0342 71-08-04
(066) 440-44-60

м. Івано-Франківськ
Короля Данила, 16В (Карта)
Відгуки (0)

Коломийський Обласний Драматичний Театр

(03433) 2-68-43

Коломийський район
м. Коломия
Вічевий Майдан, 7
Відгуки (0)

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.