Шукайте легко!

Знаходь потрібну компанію у два кліка

Увага! Сайт працює у тестовому режимі.

На даний момент проводяться технічні роботи нової версії сайту, його функціоналу, тому деякі функції можуть бути не доступні.

➤ Реєструйтесь та користуйтесь!

???? Зареєструйтесь на сайті: tel.if.ua зручним для вас способом, їх у нас є три:

1). через Facebook; 2). через Google; 3). через вашу ел. скриньку.

➤ Наш сайт цікавий та корисний, обов'язково стане вашим першоджерелом!

Користувачі, які авторизуються зможуть висловлювати свою думку у коментарях, брати участь у голосуванні, рейтингах та впливати на будь-яку подію особисто та найголовніше - бути почутим. Надіславши свій запит підприємству, отримають швидку відповідь від менеджера компанії у найближчий час, зручним для вас типом зв'язку. Своїм коментарем, ви зможете не тільки допомогти комусь у виборі підприємства, чи послуги, ви також зможете застерегти від недобросовісних фірм і убезбечити від отримання не якісних послуг інших людей.

➤ Під час реєстрації у вас з'явиться особистий кабінет!

Якщо ви займаєтесь підприємницькою діяльністю, або маєте діючу фірму, зможете самостійно подати запит на безкоштовну реєстрацію у каталозі телефонної бізнес - довідки [tel.if.ua], заповнивши відповідні поля про неї у особистому кабінеті. Вказавши спеціалізацію фірми, детальний опис, контактні телефони, ел. пошту, ключові слова, фотогалерею, логотип компанії вас не тільки помітять, але й будуть розуміти, чим саме ви займаєтесь і що пропонуєте. Ви будете мати можливість швидко реагувати та надавати відповідь на всі запитиння та коментарі від клієнтів на сторінці вашої компанії. Оперативна комунікація дозволять вам не тільки збілишити дохід, але й мати значну перевагу над вашими конкурентами. Про будь-які дії які будуть відбуватись із акаунтом вашої фірми, ви будете проінформовані на телефон(viber), а також на ел. пошту, яка була вами зазначена. Написаний відгук, чи запитання буде продубльовано на сторінці автора у соціальній мережі Facebook. Завдяки синхронізації із ФБ про вашу фірму всі дізнаються миттєво, а - це до 5000 чоловік, які є друзями чи підписниками на особистій сторінці автора у мережі. Таким чином, ви отримуєте не тільки запит від вашого потенційного клієнта, але й швидку рекламу ваших послуг!

➤ Чому вам потрібно користуватись нашим сайтом?

Ви перші дізнаєтесь про те що відбувається на Прикарпатті, зможете стежити як працює та розвивається бізнес, що цікавого в нашому чудовому місті та області, почитаєте що думають чи що пишуть у коментарях люди про будь-яку фірму, організацію, установу, який заклад "хороший", а який "не дуже" і ще багато чого цікавого.

➤ Про це все, і навіть більше, ви дізнаєтесь у наших рубриках:

• Історія підприємства;

• Популярні фірми;

• Варто відвідати (афіша подій);

• Рейтинги (кращі заклади міста);

• Проблемні новобудови (де користувачі зможуть ділитись своїм довсідом чи порадами при купівлі житла);

• Відгуки;

• Поради експерта;

• Нові фірми, які додались у каталог бізнес - довідки [tel.if.ua] та ін...

☝️Найочікуваніша фішка на нашому сайті - це  відеоогляди, які вам за лічені хвилини зможуть розповісти про будь-яку фірму усе! 

Що ж, користуйтесь при потребі, адже [tel.if.ua] створено для Вас!

Оберіть компанію для відображення детальної інформації про неї
Ви можете скористатися пошуком або перейти до потрібної категорії