Гефест

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Київська, 33E-mail:
  hefest2003@ukr.net
Сайт:
 

Ворота, огорожі, Ковані вироби, Майстерні

Інформація про компанію

 


Колективне підприємство ефест" існує на ринку з 1994 року.

Основний напрямок діяльності підприємства - ковальські вироби та рухливі огороджувальні конструкції:

ворота гаражні,

ворота промислові,

відкатні ворота,

розпашні ворота,

ролети, автоматика для воріт, шлагбауми,

системи контролю доступу,

металоконструкції.

Художня ковка, ковані вироби.

Галерея

Відгуки

Вкажіть будь ласка вартість найдешевших розпашних воріт. Мій моб.тел.:(066)710-41-20(Іван)
05.10.16
Іван

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.