Головна » 

Альтернативні джерела енергії

Знайдено: 13 організацій

У зв'язку з постійним зростанням і подорожчанням комунальних платежів, а зокрема збільшення плати за електроенергію та опалення, люди все частіше звертають увагу на альтернативні джерела отримання енергії.

Альтернативна енергетика дає можливість значно скоротити витрати і самостійно регулювати кількість споживаної енергії. Це економно, вигідно і ефективно.

Сьогодні в нашому місті вже працюють компанії, що спеціалізуються на установці альтернативних джерел отримання енергії. Знайти адреси і телефони цих компаній в Івано-Франківську Ви зможете в нашому телефонному довіднику.

Маріланс-Україна
Відгуки (0)

Захисні огорожі, решітки, від’їздні ворота, гаражні ворота та ролети. Зварні металоконструкції. Монтаж шлагбаумів, турнікетів, блокувальних пристроїв, автоматики для відкривання/закривання воріт, систем відеоспостереження та охоронної сигналізації. Монтаж систем захисту від снігу та льоду, від удару блискавки. Альтернативні джерела енергії: сонячні батареї, вітроенергетика, геліосистеми, біоенергетика.

Будівництво, Електрика, енергія, Кондиціонери, вентиляція, Опалення, Котли, Каміни, Альтернативні джерела енергії
ЕКО ЕНЕРГІЯ ®
Відгуки (0)

ЕКО ЕНЕРГІЯ ®

(050) 342-44-99
(067) 342-44-99

м. Івано-Франківськ
Мазепи, 72 (ТЦ "Флагман") (Карта)
energygroup.ua@gmail.com
ecoenerhiia.ua

Ми пропонуємо: сонячні електростанції для дому, сонячні батареї, сонячні панелі GoalZero, мережеві інвертори для сонячних батарей, геліосистеми, теплові насоси, керамічні обігрівачі, рекуператори, акумуляторні батареї, кріплення для сонячних батарей.

Опалення, Альтернативні джерела енергії
Енергія сонця
Відгуки (0)

Енергія сонця

(067) 649-59-89
(095) 932-35-35

м. Івано-Франківськ
Січових Стрільців, 6, 2-й пов. (вхід з двору)
ТеплоТайм
Відгуки (0)

ТеплоТайм

(067) 341-06-52

м. Івано-Франківськ
Незалежності, 83/9
teplotime.com@gmail.com
(066) 815-27-20

м. Івано-Франківськ
Промислова, 2Б